Máte otázky? Pýtajte sa!

Home > 5. Po dodaní objednávky > Garancia spokojnosti

Garancia spokojnosti

V prípade nespokojnosti s kvalitou tlače, grafikou, alebo čímkoľvek iným máte ako zákazník možnosť využiť našu "Garanciu spokojnosti". To znamená, že bez ohľadu na okolnosti vašej nespokojnosti, vám podľa vášho rozhodnutia buď:

A) vyhotovíme novú objednávku podľa vašich pripomienok (z ktorej odrátame už zaplatenú sumu vrátane ceny za dopravu), alebo

B) vám vrátime peniaze (vrátane ceny za dopravu).

Garancia platí za nasledovných podmienok:

  • Cena produktov, na ktoré sa uplatní garancia je spolu v cene do 150 € s DPH na jedného zákazníka.
    * Pri objednávkach s hodnotou nad 150 € s DPH vám vyhotovíme nátlačok zdarma k jednému produktu.
  • Objednávka musí byť v momente využitia garancie spokojnosti uhradená.
  • Garancia spokojnosti platí 15 dní od expedovania objednávky, resp. od nachystania objednávky na osobné prevzatie.
  • Na základe nášho rozhodnutia buď pôvodný tovar od zákazníka vyzdvihneme, alebo ho zákazníkovi ponecháme. Pre uplatnenie garancie spokojnosti musí byť tovar v celku, v plnom počte kusov a nepoužitý.
  • Garancia sa nedá uplatniť na objednávku, ktorá už bola vytvorená v rámci garancie spokojnosti (teda nie je možné reťazenie garancie spokojnosti).
  • Upravenú zákazku, ktorú vyhotovíme na základe garancie spokojnosti zasielame zákazníkovi základným typom prepravy pre danú krajinu (ekonomická varianta prepravy).

V prípade objektívnych pochybení na našej strane samozrejme prebieha štandardný reklamačný proces v zmysle zákona bez akýchkoľvek obmezení v rámci ceny objednávky.